English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نمایندگی خبرگزاری رضوی در زنجان افتتاح می‌شود

نمایندگی خبرگزاری رضوی در زنجان افتتاح می‌شود
همزمان با سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به زنجان برای شرکت در دومین همایش علمی- پژوهشی کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی، نمایندگی خبرگزاری رضوی در زنجان افتتاح می‌شود.

ابراهیم قاسمی، مسئول ستاد اجرایی این همایش در اولین جلسه ستاد اجرایی که صبح امروز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار شد با اشاره به جزئیات این برنامه اعلام کرد: با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این همایش، افتتاح نمایشگاه عکس‌های قدیمی از سفر به مشهد، رونمایی از سه جلد کتاب "دانشنامه امام رضا(ع)" و افتتاح نمایندگی خبرگزاری رضوی در زنجان اتفاق خواهد افتاد.

به گزارش دبیرخانه رضوی، وی ادامه داد: همایش از صبح روز پنج‌شنبه، پنجم مردادماه آغاز به کار کرده و ابتدا مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خوش‌‌آمدگویی داشته، سپس گزارش دبیر علمی همایش از سوی دکتر تورج عقدایی، یکی از اعضای کمیته داوری قرائت شده، سخنرانی امام جمعه موقت زنجان و ارائه مقاله از سوی 6 نفر از برگزیدگان این همایش از دیگر برنامه‌های نوبت صبح همایش است.

وی با اشاره با برنامه بعد از ظهر این همایش نیز گفت: سخنران اصلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و سخنرانی امام جمعه، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر برنامه‌های نوبت بعد از ظهر این همایش است.

جعفر محمدی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان نیز با اشاره به برنامه سفر وزیر به زنجان گفت: دیدار با امام جمعه، شرکت در جلسه شورای اداری استان و دیدار با استاندار  از برنامه‌های نوبت صبح وزیر در سفر به زنجان خواهد بود.

به گفته وی در نوبت عصر نیز بازدید از مرکز مهرانه و حضور در مراسم اختتامیه دومین همایش علمی- پژوهشی کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی از دیگر برنامه‌های سفر دکتر صالحی امیری به زنجان است.

دبیرخانه رضوی
۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۰۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.