English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دریافت بیش از 40 مقاله در دومین همایش رضوی

دریافت بیش از 40 مقاله در دومین همایش رضوی
بیش از 40 مقاله در دومین همایش علمی پژوهشی "کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی" از سوی دبیرخانه این همایش در زنجان دریافت شد.

ابراهیم قاسمی، معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به این مطلب در جلسه ستاد اجرایی جشنواره امام رضا(ع)، گفت: آخرین مهلت دریافت مقالات تا روز 15 تیرماه بود و هنوز بخشی از مقالات روز آخر به این آمار اضافه نشده است.

به گزارش دبیرخانه رضوی، وی با معرفی دکتر مهدی مجتهدی، دکتر تورج عقدایی و دکتر رحمت الله بیگدلی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد زنجان به عنوان کمیته داوری این همایش افزود: از جمله برنامه‌های جنبی این همایش، برگزاری شب‌های شعر رضوی بود که تا کنون دو برنامه اجرا شده و برنامه دیگری نیز طی روزهای آینده و قبل از روز همایش برگزار خواهد شد.

دکتر عقدایی، یکی از اعضای کمیته داوری با اشاره به زمان‌بر بودن روند داوری خواستار اختصاص زمان بیشتر برای کار داوری بود و دکتر بیگدلی نیز با اشاره به مشکلات همایش‌های گذشته، خواستار اطلاع‌رسانی وسیع در این حوزه شد.

پیشنهاد برای برگزاری همزمان نمایشگاه کتب رضوی و همچنین نمایشگاه عکس در این همایش از سوی اعضای حاضر در جلسه مطرح شد که تصمیم‌گیری در این خصوص به جلسه آینده موکول شد.

در این جلسه مقرر شد که کار داوری آثار از روز دوشنبه 19 تیرماه آغاز شود.

گفتنی است دومین همایش علمی پژوهشی "کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی" روز پنجشنبه، 5 مردادماه در زنجان برگزار خواهد شد.

 

دبیرخانه رضوی
۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.