English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

بانوان زنجانی در غم رحلت حضرت معصومه(سلام الله علیها) به سوگ می نشینند

بانوان زنجانی در غم رحلت حضرت معصومه(سلام الله علیها) به سوگ می نشینند
بانوان زنجانی عصر روز یکشنبه(19 دی) در حسینیه اعظم زنجان گردهم می آیند تا در سوگ رحلت حضرت معصومه(سلام الله علیها) اشک ماتم بریزند و سوگواری کنند.

به گزارش واحد خبر بنیاد بین المللی امام رضا در زنجان، حسینیه اعظم زنجان این بار میزبان بانوانی است که برای همدردی با امام هشتم شیعیان و عرض تسلیت به پیشگاه آن حضرت سوگواری می کنند.

از اینرو مراسم عزاداری و سوگواری از سوی واحد بانوان حسینیه اعظم زنجان پیش بینی شده است که راس ساعت 15 با حضور سخنرانان و مادحین اهل بیت عصمت و طهارت در شبستان حضرت زهرا(سلام الله علیها) حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

سخنرانان این مراسم در تبیین شخصیت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و فلسفه حضور ایشان در ایران سخنرانی خواهند کرد.

واحد خواهران حسینیه اعظم زنجان در راستای بصیرت افزایی بانوان زنجانی برنامه هایی را به صورت ماهانه در مناسبت های مختلف در حسینیه اعظم زنجان برگزار می کند.

 برنامه های امور بانوان با عنوان«فاطمی باشیم» با هدف انسجام بخشی برنامه های عزاداری بانوان و هیات هایی که با محوریت بانوان تشکیل می شود، اجرا می شود.

 بصیرت افزایی در برنامه های امور بانوان حسینیه اعظم زنجان که در مناسبت های خاص اجرا می شود، با محوریت ولایت مداری در اولویت قرار دارد.

همچنین واحد امور بانوان حسینیه اعظم زنجان به جهت ضرورت مستمر بانوان در برنامه های عزاداری به دور از خرافات در هیات مذهبی و جلسات خانگی اقدام به برگزاری جلسات سخنرانی بصیرت افزایی در حسینیه اعظم زنجان نموده است.

واحد اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا در زنجان
۱۸ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.